Mała architektura miejska od zawsze stanowi nieodłączny element otoczenia. Dopełnia zaprojektowaną przestrzeń i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.

Dzisiaj, gdy moda na zdrowy tryb życia ogarnia coraz większe grono osób, mała architektura miejska nie jest już tylko zwykłym wyposażeniem użytkowym. Teraz obok funkcjonalności tak samo ważny jest wygląd i dopasowanie do otoczenia. To z kolei musi być odpowiednio zaprojektowane i przede wszystkim z odpowiednią starannością wykonane. Dopiero wtedy, gdy znamy te zasady i wierzymy, że są one prawdziwe możemy uzyskać niepowtarzalny efekt, w którym nawet zwykła ławka parkowa stanie się najważniejszym punktem danego miejsca. Małym punktem, bez którego to samo miejsce może okazać się zbyt mało atrakcyjne, aby pozostać w nim na dłużej. Wreszcie punktem, z którym ludzie będą wiązali wspomnienia i tym chętniej będą do niego wracać.

Dopasowanie elementów małej architektury do istniejącego już otoczenia wymaga przemyślanej konstrukcji i użycia odpowiednich materiałów.

Na przeciw tym potrzebom wychodzimy my, DRUDOM. Umiemy słuchać i zawsze do końca staramy się, aby klient otrzymał dokładnie to czego potrzebuje. Projektujemy architekturę miejską i ogrodową zgodnie z wytycznymi klienta lub proponujemy rozwiązania własne. Każde miejsce jest inne i musimy znać dokładną jego charakterystykę, aby dokładnie dopasować do niego elementy wyposażenia. Dlatego do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i zawsze pomagamy w doborze odpowiedniego stylu.

W wyrobach wystawionych na działanie czynników atmosferycznych wymagane jest stosowanie odpowiednich zabezpieczeń.

Nasze wyroby są zawsze wykonane z dbałością o szczegóły z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu klient ma pewność, że produkt posłuży mu przez wiele lat. Ze względu na to, że nasze produkty w większości są narażane na działanie czynników atmosferycznych, zawsze stosujemy odpowiednie zabezpieczenia użytych materiałów. Do tego dochodzi duży nacisk na kontrolę jakości, dlatego klient nie musi się obawiać, że dostanie coś innego niż produkt z najwyższej półki.