Jak kupować DRUDOM

DRUDOM – Producent małej architektury miejskiej i ogrodowej

Zajmujemy się produkcją wyposażenia miejskiego i ogrodowego, a także oferujemy usługi w zakresie obróbki wyrobów metalowych różnego przeznaczenia. Zawsze staramy się pomagać w doborze odpowiednich rozwiązań w konkretnym projekcie. Dzięki temu klienci cenią sobie nasze wyroby i rzetelność z jaką wykonujemy naszą pracę. Zawsze nastawiamy się na najwyższą jakość i dopracowanie szczegółów. Dla Drudom każdy klient jest ważny, bez względu na wielkość zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania z nami współpracy.

Jesteśmy zdania, że każda poważna firma powinna wiedzieć, jaki kierunek obrać na najbliższe lata. Chcemy więc przedstawić Państwu wizję i misję naszego przedsiębiorstwa na najbliższą dekadę. Pragniemy abyśmy wspólnie dążyli do osiągnięcia tych celów w jak najkrótszym czasie. Dzięki nim wiemy jak ważny jest dla nas klient i jego potrzeby. Jak mamy postępować aby sprostać wszystkim jego wymaganiom. A w końcu jakie wyroby produkować, aby klienci kojarzyli nas z jakością i starannością.

WIZJA

Drudom jest liderem w sprzedaży małej architektury miejskiej w Polsce, a nazwa firmy znana jest wszystkim biurom architektonicznym, zajmującym się projektowaniem przestrzeni miejskiej.

MISJA

Naszą misją jest obdarowywanie otoczenia ludzi w piękno i bezpieczeństwo. Pragniemy aby cały polski krajobraz wyróżniał się dbałością o szczegóły i przemyślanym wzornictwem.