Oferowana obróbka metali dotyczy przede wszystkich projektowania i wykonania wszelkiego rodzaju elementów ze stali czarnej i nierdzewnej różnego przeznaczenia.

Zapewniamy przy tym wysoką jakość wytwarzanych produktów przy zachowaniu krótkich terminów realizacji. Nawiązujemy współpracę z innymi firmami, co pozwala na kompleksową realizację zlecenia począwszy od cięcia i gięcia materiału, poprzez spawanie i montaż, na pokryciu powierzchni kończywszy. Sama obróbka metali może zostać poszerzona przez klienta o dodatkowe opcje. Mogą nimi być m.in. dodatki w postaci wykończeń drewnianych lub plastikowych detali. Skontaktuj się z nami i opisz w czym możemy Ci pomóc. Odpowiadamy na każde zapytanie, dotyczące nawet pojedynczych wyrobów.

Obróbka metali DRUDOM

Cięcie metalu piłą taśmową

Na wyposażeniu posiadamy piłę taśmową umożliwiającą cięcie metalu (rur, kątowników itp.) na zadany wymiar z dokładnością do 1mm co pozwala na uzyskanie dużej powtarzalności. Oferujemy także cięcie pod kątem.

Wiercenie otworów

Posiadamy wiertarkę słupową umożliwiającą wiercenie otworów w metalach. Stabilna konstrukcja pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów i uniknięcie odchyleń w wymiarach nawet przy większych seriach.

Spawanie MIG

Metoda spawania MIG jest najczęściej stosowaną w tworzeniu konstrukcji metalowych ze stali konstrukcyjnej. Zapewnia dobre efekty wizualne i wytrzymałościowe. Umożliwia ona spawanie naprawdę grubych elementów metalowych.

Gięcie kształtowników

Trójrolkowa giętarka do metalu pozwala na uzyskanie dużego promienia gięcia przy zachowaniu dobrej jakości materiału. Dzięki temu możemy uzyskać m.in. obręcz lub falę z kształtowników. Stosując odpowiednie rolki możemy również giąć stal nierdzewną nie uszkadzając przy tym powierzchni.

Gięcie matrycowe rur

Przy zastosowaniu giętarki matrycowej do rur mamy możliwość uzyskania ładnego efektu zagiętej rury przy zachowaniu jak najmniejszych odkształceń przekroju . Ma to zastosowanie przy produkcji m.in. stojaków rowerowych z różnych średnic. Dzięki zastosowaniu odpowiednich matryc istnieje możliwość gięcia nawet o 180°.

Spawanie TIG

Metoda spawania elektrodą wolframową nietopliwą. Dzięki niej możemy uzyskać spawy o podwyższonych walorach estetycznych. Ma to zastosowanie szczególnie tam, gdzie tak naprawdę liczy się wygląd czyli np. w stelażach stołów ogrodowych. Tą metodą można spawać również bardzo cienkie blachy bez obawy o ich przepalenie.