Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego, nawet najmniejszego zamówienia. Oferujemy kalkulacje wyrobów klienta bez względu na ilość.


  1. Wymagane pola

  Wszystkie pola poza “załącznikiem” są wymagane. W przypadku niewypełnienia, któregokolwiek z nich wiadomość nie zostanie wysłana.

  2. Rodzaj tematu

  Rodzaj tematu powinien być jak najlepiej dopasowany do treści wiadomości. Dzięki odpowiedniej segregacji poczty będziemy w stanie szybciej przesłać odpowiedź.

  3. Treść wiadomości

  W treści wiadomości powinny się znaleźć się wszystkie istotne informacje potrzebne do uzyskania rzetelnej odpowiedzi. Należy pamiętać, że brak potrzebnych faktów może doprowadzić do niedokładnych wyników. Przydatną informacją będzie z pewnością dodatkowy kontakt do Państwa lub reprezentowanej firmy.

  4. Załącznik

  Załącznik może posiadać maksymalnie rozmiar 10 MB. Jeżeli jest konieczność dodania większej liczby plików należy je wcześniej spakować do formatu np. ZIP lub RAR. W przypadku posiadania pliku o większym rozmiarze, należy umieścić do na serwerach zewnętrznych i podać odnośnik w treści wiadomości.

  5. Wysyłanie wiadomości

  Po wysłaniu wiadomości, zostanie wygenerowana automatyczna odpowiedź na wskazany adres, która oznaczać będzie poprawną treść. Ze względu na rodzaj skrzynki pocztowej, wiadomość ta może zostać umieszczona w folderze SPAM. Nie należy odpowiadać na tą wiadomość, jednak w przypadku braku jej otrzymania należy spróbować wysłać wiadomość ponownie lub nawiązać kontakt tradycyjnie na jeden z poniższych adresów email.

  Kontakt z nami możliwy jest za pośrednictwem jednego z poniższych adresów email oraz telefonicznie. Możesz również odwiedzić nas osobiście.

  BIURO DRUDOM

  Wiadomości w tej skrzynce odbiorczej na pewno trafią do właściwego działu. Należy jednak pamiętać, że segregacja poczty może wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź.

  ZAPYTANIA OFERTOWE

  Kontakt pod ten adres prosimy nawiązywać w sprawach dotyczących wycen, nowych produktów, informacji dotyczących oferty, świadczonych usług, negocjacji cenowych i innych tego typu informacji.

  DOSTAWY TOWARÓW

  Treści dotyczące dostaw materiałów, części eksploatacyjnych maszyn i urządzeń, oferty własnego asortymentu, propozycje własnych usług i inne tego typu informacje prosimy wysyłać na ten adres.

  Tuszyma 129
  39-321 Tuszyma
  woj. podkarpackie
  DRUDOM Mateusz Król
  NIP: 817-218-34-10
  REGON: 367226790
  Tel: +48 578 601 912
  Email: biuro@drudom.pl
  Strona: www.drudom.pl