Usługi

Projektowanie konstrukcji

W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie do projektowania konstrukcji dla naszych klientów. Tworzymy dla nich pełnowartościowe dokumentacje techniczne a także fotorealistyczne wizualizacje produktowe.

Spawanie MIG

Metoda spawania MIG jest najczęściej stosowaną w tworzeniu konstrukcji metalowych ze stali konstrukcyjnej. Zapewnia dobre efekty wizualne i wytrzymałościowe. Umożliwia ona spawanie naprawdę grubych elementów metalowych.

Walcowanie profili

Trójrolkowa giętarka do metalu pozwala na uzyskanie dużego promienia gięcia przy zachowaniu dobrej jakości materiału. Dzięki temu możemy uzyskać m.in. obręcz lub falę z kształtowników. Stosując odpowiednie rolki możemy również giąć stal nierdzewną nie uszkadzając przy tym powierzchni.

Obróbka metali

Nawet najnowocześniejsze rozwiązania wymagają jednak dodatkowych procesów, które pomimo swojej prostoty są niezbędnym elementem w tworzeniu wyrobów z metalu. Do najważniejszych zaliczyć można cięcie, wiercenie, szlifowanie, gwintowanie.

Jeszcze więcej możliwości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłej współpracy z innymi firmami z branży metalowej jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe usługi związane z produkcją i obróbką metali. Nasi partnerzy to rzetelni i wiarygodni kontrachenci, zapewniający najwyższą jakość usług.

Cięcie laserowe rur i profili

Gięcie rur i profili

Cięcie laserowe blach

Gięcie blach

Malowanie proszkowe

Cynkowanie

Opakowania na wymiar

Obróbka CNC