Metody płatności

Udostępniamy trzy popularne metody płatności, którymi każdy bez przeszkód będzie mógł zapłacić za zamawiany produkt. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adres: sklep@drudom.pl.

PŁATNOŚĆ INTERNETOWA PRZELEWY24

Najwygodniejszą i najszybszą metodą płatności w naszym sklepie jest skorzystanie z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem usługi PRZELEWY24. Zachęcamy do korzystania z tej opcji, ponieważ w taki sposób pieniądze trafiają do nas w przeciągu kilku minut, a my możemy od razu wysłać towar do klienta. Po wybraniu tej opcji, użytkownik zostanie przekierowany na stronę swojego banku, gdzie będzie mógł wykonać płatność.

ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY

Klient ma możliwość wykonania tradycyjnego przelewu bankowego w dowolny sposób. Za pośrednictwem banku lub poczty. Należy jednak pamiętać, że korzystając z tej metody płatności wysyłka może się opóźnić, dopóki pieniądze nie dotrą na wskazane przez nas konto bankowe:

DRUDOM Mateusz Król

Tuszyma 129 39-321 Tuszyma

71 1050 1445 1000 0092 4125 7055 (ING Bank Śląski S.A.)

Na przelew czekamy do 7 dni od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zostanie ono anulowane. Przy wykonywaniu przelewu na ostatnią chwilę należy pamiętać, że cała procedura może trwać nawet do kilku dni w zależności od banku. W takim przypadku, prosimy o kontakt.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Przy płatności za pobraniem, klient wręcza gotówkę kurierowi, który dostarcza do niego towar. Istnieje również możliwość zapłaty kurierowi za pomocą karty płatniczej, jednak należy pamiętać, że ta metoda może nie zawsze być dostępna i należy być przygotowanym na ewentualną płatność gotówką.